HAIRLOOK

HAIRLOOK

Hairlook salong on uudse lähenemisega ilsualong, mille põhirõhk on suunatud kvaliteetsele klienditeenindusele.
Salongi teenindajaid koolitavad rahvusvahelised tippjuuksurid ja -kosmeetikud, mis tagab teenuste kõrge kvaliteedi; püsikliendiprogramm sisaldab kingitusi ja igakuised eripakkumisi.
Salongis loob meeleolu spetsiaalselt Hairlooki jaoks koostatud playlist ning laste meelt lahutavad tahvelarvutid värskete joonisfilmide ja mängudega.
Töös kasutatakse professionaalseid salongitooteid Macadamia Professional, Cutrin Professional, Tahe, Osmo, Kasho, Apraise ja Dr Irena Eris, mida saab kohapealt ka kaasa osta.

E-L 10-20

P 10-19

ASUKOHT KESKUSES
Korea Cosmetics

Korea Cosmetics

Korea Cosmetics on esimene Korea kosmeetika kauplus Tallinnas. Pakume suures valikus nahahooldusvahendeid igale maitsele otse Koreast. Meie eesmärk on pakkuda suurepärast klienditeenust ja kvaliteetseid tooteid mõistliku hinna eest.
 
Kaubamärgid: Secret Key, Holika Holika, CosRx, Missha, Mizon, Klairs, Pyunkang Yul, Benton ja teised.

 

Avatud: 10.00 -21.00

ASUKOHT KESKUSES
ROSALIND

ROSALIND

Rosalind on Eesti vanim kosmeetikakaupluste kett, mis loodi 1995 aastal. Rosalind kauplus pakub mitmekesist valikut kosmeetika-, parfümeeria-jaloodustooteid. Valikus on palju tooteid, mis on maale toodud  ainult Rosalind keti kaupluste jaoks ning mida ei müüda teistes kauplustes.

Kaubamärgid: Artdeco, Aldo Vandini, Alkmene, Bielenda, Chantal, Cliven, Dax Perfecta, Creightons, Dermo Pharma, Diplona, Dresdner Essenz, Dulgon, Green Pharmacy, Fruttini, Kinetics, Lakme, Laura Vandini, Mariella Rossi, Misslyn, Miyo, Mythos, Natuderm, Numis Med, Oversa, Parsa Beauty, Phenome, Pierre Rene.

Facebook

E-P 10:00-20:00

ASUKOHT KESKUSES